Strona główna MIELEC Biało-niebieski Dzień Dziecka ze Stalą Mielec (FOTO)

Biało-niebieski Dzień Dziecka ze Stalą Mielec (FOTO)

0
Reklama

Biało-niebieska rodzina fanów „Dumy Podkarpacia” przy pięknej pogodzie zebrała się w niedzielne południe. Mielecki Ośrodek Kibice Razem we współpracy z Akademią Stali Mielec, Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej oraz przy wsparciu PGE FKS Stal Mielec zorganizowały darmową zabawę dla całych rodzin. Impreza, która odbyła się na ul. Sportowej na klubowych obiektach treningowych, obfitowała w różne atrakcje.

Chłopcy mieli okazję zmierzyć się w turnieju piłkarskim o Puchar Prezydenta Miasta w roczniku 2015, chętnie też próbowali swoich strzeleckich umiejętności przy bramce Canal Plus. Dla dziewczynek przygotowano stoisko z kolorowymi warkoczami, to one też najczęściej odwiedzały animatorkę dekorującą twarze w barwy klubowe i brały udział w zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorki.

Reklama

Ani przez chwilę nie pozostawały wolne dwa dmuchańce, a maskotki Staluś i Myszka Miki długi czas cierpliwie pozowały do wspólnych zdjęć. Organizatorom należą się gorące podziękowania, które najlepiej będą wyrażone nie słowami, a większą frekwencją sympatyków w czasie inicjatyw podejmowanych przy klubie, szczególnie obecnością i dopingiem na meczach w nowym sezonie Ekstraklasy.

Poprzedni artykułPoszukiwany 42-latek z Gorzyc zatrzymany w Warszawie
Następny artykułFinał Dni Dębicy. Zlot pojazdów zabytkowych i występ ludowych zespołów śpiewaczych (FOTO)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!