Strona główna TARNOBRZEG Poszukiwany 42-latek z Gorzyc zatrzymany w Warszawie

Poszukiwany 42-latek z Gorzyc zatrzymany w Warszawie

0
Reklama

Poszukiwany, 42-letni mieszkaniec Gorzyc wpadł w ręce kryminalnych. Sąd Rejonowy Warszawa Żoliborz wydał za mężczyzną list gończy celem odbycia kary pozbawienia wolności na okres 2 lat. Z ustaleń śledczych wynikało, że mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie Warszawy. Tarnobrzescy policjanci zatrzymali mężczyznę w jednej z warszawskich dzielnic przed blokiem, w którym mieszkał.

Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu, zajmujący się poszukiwaniami i identyfikacją osób, poszukiwali 42-letniego mieszkańca Gorzyc. Poszukiwania były prowadzone na podstawie listu gończego oraz wydanych przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborz trzech nakazów doprowadzenia celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Reklama

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości poza terenem powiatu tarnobrzeskiego. Ostatnie ustalenia pozwoliły śledczym wytypować miejsce, gdzie miał przebywać poszukiwany.

W środę przed godz.8, tarnobrzescy policjanci zatrzymali zaskoczonego 42-latka w Warszawie, przed blokiem, w którym mieszkał. Mężczyzna został doprowadzony do jednostki policji, a następnie zgodnie z dyspozycją sądu, trafił do zakładu karnego, w którym odbędzie zasądzoną karę pozbawienia wolności na okres 2 lat.

Poprzedni artykułIII Moto Piknik w słusznej sprawie [foto]
Następny artykułBiało-niebieski Dzień Dziecka ze Stalą Mielec (FOTO)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!