Reklama
Wielu użytkowników portalu społecznościowego Facebook nie może się dziś do niego zalogować. Problem dotyczy nie tylko Polski.
Problem z Facebookiem zaczął się dziś rano. Wielu użytkowników miało problem z dodawaniem komentarzy, postów oraz komunikowaniem się za pomocą Messengera. Wielu z nich nie może się w ogóle zalogować na stronę.
Podczas logowania się na stronie pojawia się taki oto komunikat:
Z informacji, które przekazuje system downdetector.pl można wywnioskować, że awaria portalu Facebook dzisiaj, tj. 13 marca, dotyczy użytkowników nie tylko w Polsce, ale też w innych krajach w Europie, Ameryce Południowej i Północnej.
Nie wiadomo jak długo potrwa usuwanie problemu. Użytkownicy muszą uzbroić się w cierpliwość. Z tego, co nam wiadomo, Facebook w aplikacjach na smartfony działa bez zarzutu.
Reklama