Strona główna MIELEC Awantura obcokrajowców w Mielcu. Trzy osoby pobite, zatrzymano Ukraińca

Awantura obcokrajowców w Mielcu. Trzy osoby pobite, zatrzymano Ukraińca

0
Reklama

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie uszkodzenia ciała trzech uczestników awantury, do której doszło w sobotni wieczór na ulicy Wrzosowej w Mielcu. Tuż po zdarzeniu policjanci zatrzymali 29-letniego obywatela Ukrainy, który został już przesłuchany. Funkcjonariusze przesłuchują również pozostałych uczestników zajścia. Trwają dalsze czynności.

W sobotę około godz. 23.30, policjanci interweniowali w jednym z domów przy ulicy Wrzosowej w Mielcu, gdzie miało dojść do awantury pomiędzy uczestnikami imprezy. Na miejscu policjanci zastali kobietę oraz pięciu mężczyzn w wieku od 25 do 32 lat. To obywatele Ukrainy i Gruzji, mieszkający i pracujący na terenie Mielca. Funkcjonariusze ustalili, że wszystkie te osoby spożywały razem alkohol, po czym doszło między nimi do nieporozumienia, które zakończyło się uszkodzeniem ciała trzech uczestników imprezy. Trzej mężczyźni, w wieku od 25 do 28 lat, z obrażeniami trafili do szpitala. Po zaopatrzeniu zostali zwolnieni.

Reklama

Do sprawy policjanci zatrzymali jednego z uczestników spotkania. To 28-letni obywatel Ukrainy. Po wytrzeźwieniu, kolejnego dnia wszyscy uczestnicy imprezy zostali przesłuchani. Do tej pory nie przedstawiono zarzutów żadnemu z uczestników spotkania. W sprawie trwają dalsze czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności zdarzenia oraz przyczyn, w jakich powstały obrażenia uczestników zdarzenia.

Reklama
Poprzedni artykułOd 1 lutego w Krośnie wzrosły ceny za bilety MKS
Następny artykułWypadek na stoku w Przemyślu. Poszkodowana 15-latka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!