Strona główna RZESZÓW Anastasia mogła zginąć. Trwa zrzutka na jej rehabilitację

Anastasia mogła zginąć. Trwa zrzutka na jej rehabilitację

0
źr. Pomagam
Reklama

12-letnia Anastasia cudem przeżyła atak nożownika. Dziewczynka potrzebuje rehabilitacji i pomocy, by zapomnieć o feralnym dniu, kiedy 16-latek zaatakował ją z nożem w ręku.

Anastasiia przeszła operację części szczękowo-twarzowej. Przez kolejną dobę przebywała w śpiączce. Od lekarzy usłyszałam, że miała naprawdę dużo szczęścia. Jeden z ciosów został zadany 4 milimetry od tętnicy! 4 milimetry dzieliły ją od śmierci. Czuwałam przy jej łóżku i modliłam się o cud. Tak bardzo się bałam… Tak bardzo ją kocham. „Nie mogę jej stracić” – powtarzałam w kółko- pisze na stronie zrzutki zrozpaczona mama dziewczynki.

Reklama

Lekarze wybudzili ją następnego dnia. Jej stan określa się jako poważny, ale stabilny. Ciosy zadane przez nożownika pozostawiły dwie ogromne rany na szyi po 8-10 cm! Sprawca dźgnął ją również w policzek, brew, czoło i oko na głębokość 4 cm! Jak sądzą lekarze, doszło do naderwania nerwu lewego oka, przez co Anastasiia może stracić wzrok! 

Wydarzenia tamtego dnia na długo pozostaną w naszej pamięci. Wiemy, że najważniejsze jest to, że Anastasiia żyje, lecz teraz o to, jak będzie wyglądało to życie, musimy walczyć. Chcemy prosić Was o wsparcie w tej walce, bo sami nie damy rady. Potrzebujemy środków finansowych na leczenie córki i jej dalszą rehabilitację – jak fizyczną tak i psychologiczną.– podaje dalej.

Reklama
Poprzedni artykułZatrzymano Azera z fałszywymi dokumentami
Następny artykułZagrożenie lawinowe w Bieszczadach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!