Strona główna JAROSŁAW 700-lecie pierwszej parafii w Jarosławiu. Przez miasto przejdzie procesja

700-lecie pierwszej parafii w Jarosławiu. Przez miasto przejdzie procesja

0
Reklama

W poniedziałek z okazji 700-lecia pierwszej parafii w Jarosławiu, ulicami miasta przejdzie procesja eucharystyczna z placu Opactwa Sióstr Benedyktynek na plac Ks. Piotra Skargi, ulicami: Pełkińską, Spytka, Ks. Fili. W dniu 18 września br. kierowcy muszą liczyć się z chwilowymi utrudnieniami i spowolnieniem w ruchu drogowym na terenie miasta. Policjanci apelują o stosowanie się do ich poleceń.

Jarosławscy policjanci będą zabezpieczać procesję, którą z okazji 700-lecia pierwszej parafii w Jarosławiu organizuje Parafia Bożego Ciała przy Kolegiacie w Jarosławiu. Procesja odbędzie się 18 września br., nad bezpieczeństwem uczestników oraz utrzymaniem płynności w ruchu kołowym będą czuwać policjanci.

Reklama

Spodziewane utrudnienia nastąpią:
•  18 września godz. 17.00-18.00 na trasie od Opactwa Sióstr Benedyktynek w Jarosławiu, ul. Pełkińską, ul. Spytka, ul. Ks. Fili na Plac Ks. Piotra Skargi do Kościoła Kolegiata Bożego Ciała.  

Apelujemy do kierowców i pieszych o zachowanie ostrożności oraz stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem.

Poprzedni artykułNie dostosował prędkości do warunków drogowych [foto]
Następny artykułUwaga kierowcy! Utrudnienia wz. z rajdem w Szczawnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!