Strona główna TARNOBRZEG 54-latka pędziła 110 km/h w obszarze zabudowanym

54-latka pędziła 110 km/h w obszarze zabudowanym

0
Reklama

Pierwsze dni wiosny i słoneczna pogoda sprawiają, że wielu kierowców zapomina o obowiązujących ograniczeniach prędkości. Policjanci ruchu drogowego, pełniąc służbę na terenie gminy Grębów, zatrzymali 54-latkę, która kierując mitsubishi, przekroczyła dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o ponad 60 km/h. Za popełnione wykroczenie, 54-latka straciła prawo jazdy na 3 miesiące, otrzymała wysoki mandat i punkty karne.

Policjanci ruchu drogowego, pełniący służbę na terenie gminy Grębów w powiecie tarnobrzeskim, zatrzymali do kontroli drogowej mitsubishi. Za kierownicą pojazdu siedziała 54-letnia kobieta, która w miejscowości Zabrnie Górne w obszarze zabudowanym jechała z prędkością 110 km/h, przekraczając dozwoloną w tym miejscu prędkość o 60 km/h. W związku z popełnionym wykroczeniem, 54-latka straciła prawo jazdy na okres 3 miesięcy i została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych oraz punktami karnymi.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązujących przepisów. Bez względu na to, jakim środkiem transportu się poruszamy, wszyscy chcemy tego samego – bezpiecznie dojechać do celu.

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułSamarytanie z Markowej. Historia śmierci rodziny Ulmów
Następny artykułWyrwał kobiecie torebkę i uciekł. 17-latek zatrzymany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj