Strona główna LUBACZÓW 4-letni chłopiec wypadł z okna z pierwszego piętra

4-letni chłopiec wypadł z okna z pierwszego piętra

0
Reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj w Krowicy Samej. Z okna mieszkania na pierwszym piętrze wypadł 4-letni chłopiec. Ranne dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala.

Wczoraj przed godz. 10, dyżurny lubaczowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w Krowicy Samej z pierwszego piętra, przez drzwi balkonowe wypadło małe dziecko. Na miejscu funkcjonariusze wstępnie ustalili, że 4-letni chłopczyk bawił się w pokoju z trójką innych dzieci. W pewnym momencie wbiegł w otwarte drzwi balkonowe, w których była moskitiera i z nią wypadł na trawnik. Opiekująca się dziećmi matka chłopca w tym czasie była w mieszkaniu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kobiety – była trzeźwa.

Reklama

Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia. Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Pamiętajmy!
Nawet chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. Nie zapominajmy, że to my dorośli jesteśmy odpowiedzialni za nasze dzieci, szczególnie te najmłodsze.

Reklama
Poprzedni artykułSegregacja sanitarna w Ustrzykach? Koncerty głównie dla zaszczepionych
Następny artykuł48-latek nielegalnie posiadał amunicję i części broni palnej. Odpowie przed sądem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj