Strona główna KOLBUSZOWA 31-latek usłyszał aż 21 zarzutów kradzieży z włamaniem

31-latek usłyszał aż 21 zarzutów kradzieży z włamaniem

0
Reklama

Mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiego, po spotkaniu ze znajomymi, z konta zniknęło ponad tysiąc złotych. Okazało się, że ktoś włamał się na jego rachunek bankowy i dokonał wielu transakcji. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 31-latek, który był na spotkaniu razem z pokrzywdzonym.

Kilka miesięcy temu, do Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej, zgłosił się mieszkaniec naszego powiatu. Mężczyzna powiadomił, że dzień wcześniej, był u swojego znajomego i w towarzystwie kilku innych osób, wspólnie spędzali czas. Kiedy następnego dnia rano, zalogował się na internetowe konto swojego banku, zauważył, że na jego rachunku wykonano 21 transakcji. Łącznie stracił ponad tysiąc złotych. Z relacji mężczyzny wynikało, że niemal cały czas miał telefon przy sobie, za wyjątkiem momentu, kiedy urządzenie było w ładowarce.

Reklama

W trakcie wykonanych czynności policjanci ustalili, że przelewy trafiły na internetową platformę hazardową. Konto należało do 31-letniego mieszkańca powiatu kolbuszowskiego. Mężczyzna tego dnia również był obecny na tym spotkaniu. Wykorzystał nieuwagę właściciela urządzenia, przełamał zabezpieczenia do jego bankowości elektronicznej i wykonał transakcje.  

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mu 21 zarzutów kradzieży w włamaniem. 31-letniemu mieszkańcowi powiatu kolbuszowskiemu grozi od 1 roku do 10 lat pozbawienia wolności.

W sprawie trwają dalsze czynności.

Reklama
Poprzedni artykuł6-latek błąkał się po ulicach. Opiekunka w tym czasie spała, a matka go szukała
Następny artykułBiegający wolno pies ugryzł dziewczynkę. Właściciel odpowie przed sądem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!