Strona główna JASŁO 18-latkowie ukradli miedziane rynny z kościoła. Grozi im 5 lat

18-latkowie ukradli miedziane rynny z kościoła. Grozi im 5 lat

0
Reklama

Policjanci z Posterunku Policji w Tarnowcu zakończyli sprawę dotyczącą kradzieży rynien spustowych z budynku kościoła w Łubnie Opacym. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, śledczy wytypowali i zatrzymali dwóch podejrzanych 18-latków. Obaj mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Posterunku Policji w Tarnowcu wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego jasielskiej jednostki, pracowali nad ustaleniem i zatrzymaniem osób odpowiedzialnych za kradzież miedzianych rynien spustowych z budynku kościoła w Łubnie Opacym. Do kradzieży rynien doszło na przełomie lipca i sierpnia br., a straty spowodowane przez złodziei sięgały kilku tysięcy złotych. W toku prowadzonego postępowania, śledczy zbierali informacje i gromadzili materiał dowodowy. 

Reklama

Na podstawie zebranych materiałów, w ubiegłym tygodniu, policjanci wytypowali i zatrzymali dwóch podejrzewanych o kradzież 18-latków. To mieszkańcy powiatu jasielskiego i krośnieńskiego. Podczas przesłuchania jeden z nich przyznał się do stawianego zarzutu i złożył wyjaśnienia. 

Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Niebawem o ich losie zadecyduje sąd. 

Reklama
Poprzedni artykułDwie nastolatki potrącone na przejściu. Trafiły do szpitala
Następny artykułRząd wprowadzi restrykcje? Mają dotyczyć tylko niezaszczepionych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj