Strona główna DĘBICA Znieważał i groził śmiercią pracownikom różnych instytucji. Trafił do aresztu

Znieważał i groził śmiercią pracownikom różnych instytucji. Trafił do aresztu

0
Reklama

Najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie 37-latek, który znieważał i groził pozbawieniem życia pracownikom kilku instytucji. Mężczyzna bezpodstawnie wzywał służby ratunkowe i próbował wpływać na decyzje administracyjne.

Dębiccy policjanci zakończyli postępowanie dotyczące znieważania i grożenia pozbawienia życia operatorom Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Rzeszowie, funkcjonariuszom publicznym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy oraz pracownikom placówki handlowej. Sprawca groził i znieważał pracowników poszczególnych instytucji, po tym jak jego oczekiwania nie były spełniane.

Reklama

Policjanci, którzy wykonywali czynności w tych sprawach ustalili, że 37-letni mężczyzna bezpodstawnie wzywał służby ratunkowe oraz próbował wpływać na decyzje administracyjne funkcjonariuszy publicznych.

Mężczyzna został zatrzymany w piątek, 30 września. Jeszcze tego samego dnia, przedstawiono mu zarzuty. 37-latek nie przyznał się do winy i nie składał wyjaśnień. Na wniosek prokuratora, sąd zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Zgodnie z kodeksem karnym, mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Reklama
Poprzedni artykułOrtyl: czekamy na dedykowane fundusze unijne na uchodźców
Następny artykułNie chciała zderzyć się z sarną, zderzyła się ze scanią

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!