Strona główna NISKO Znaleźli bluzę z 14 tys. euro i dokumentami w kieszeni. Oddali je...

Znaleźli bluzę z 14 tys. euro i dokumentami w kieszeni. Oddali je na policję

0
Reklama

Mieszkańcy jednej z posesji w miejscowości Krzywdy w gminie Jeżowe, wykazali się postawą godną naśladowania. W kieszeni bluzy zawieszonej na ich ogrodzeniu znaleźli blisko 14 tys. euro, karty bankomatowe oraz prawo jazdy. Uczciwi znalazcy, zgłosili sprawę na policję. Zguba trafiła do właściciela.

W ubiegły piątek, z niecodzienną sytuacją spotkali właściciele jednego z domów w miejscowości Krzywdy, w gminie Jeżowe. Jak się okazało, listonosz przechodzący obok ich posesji, zauważył leżącą na ziemi bluzę sportową, podniósł ją i powiesił na ogrodzeniu. Kiedy 41-letni właściciel posesji zauważył górną część garderoby na swoim ogrodzeniu, nie spodziewał się znalezienia takiej zawartości w jej kieszeniach. Mężczyzna znalazł 14 tys. euro, cztery karty bankomatowe i prawo jazdy. Zaskoczeni niecodziennym znaleziskiem gospodarze zawiadomili policjantów i bank, którego pracownicy dotarli do właściciela i poinformowali go zgubie.

Reklama

Okazał się nim 53-letni mieszkaniec wielkopolski. Mężczyzna tego dnia wykonywał prace w tym rejonie i po jej zakończeniu, w pośpiechu nie zorientował się, że zapomniał zabrać wcześniej zdjętej bluzy.

Szczęśliwy właściciel podziękował uczciwym znalazcom.

Reklama
Poprzedni artykułWypadek na drodze. Dwie nastolatki trafiły do szpitala
Następny artykułWypadek w Kolbuszowej Dolnej. 41-latka w szpitalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj