Strona główna WIADOMOŚCI Zbliżają się Diecezjalne Dni Młodych – Rzeszów 2017. W piątek zagra T.Love

Zbliżają się Diecezjalne Dni Młodych – Rzeszów 2017. W piątek zagra T.Love

0
Reklama

Od 17 do 19 sierpnia w Parku Papieskim w Rzeszowie odbędą się III Diecezjalne Dni Młodych pod hasłem „Jego imię jest…”. Jak możemy przeczytać na stronie diecezji rzeszowskiej „DDM to spotkanie dla ludzi, którzy czują Kościół oraz dla tych, którzy chcieliby poczuć go bardziej.”


Tegoroczne Diecezjalne Dni Młodych odbędą się na terenie Parku Papieskiego przy Katedrze Rzeszowskiej. Poprzednie spotkania odbywały się w Cmolasie. By wziąć udział w kolejnej edycji należy zapisać się poprzez formularz lub zgłosić się do zorganizowanych grup przy parafiach. Wydarzenie startuje w czwartek o 18. W piątek na scenie pojawi się zespół T.Love. Kolejnego dnia będzie możliwość spotkania z liderem zespołu- Muńkiem Staszczykiem. Dni Młodych zakończą się nabożeństwem pokutnym i Eucharystią, której przewodniczył będzie biskup Jan Wątroba. Po Mszy Świętej odbędzie się wspólna, braterska uczta, czyli Agapa.
W spotkaniu może wziąć udział każdy młody człowiek od 15. roku życia. Niepełnoletni muszą mieć pełnoletniego opiekuna, który zostanie wskazany imiennie w zgodzie podpisanej przez rodziców. Informacje szczegółowe i wszystkie materiały są dostępne na stronie www.zbuta.rzeszow.pl.

Za: Diecezja Rzeszowska

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułJuż jutro wielkie derby Rzeszowa!
Następny artykułLokomotywa zgubiła pociąg