Strona główna STRZYŻÓW Wyżne, Strzyżów: Czołowe zderzenie. Pięciu rannych, zablokowana droga

Wyżne, Strzyżów: Czołowe zderzenie. Pięciu rannych, zablokowana droga

0
Reklama

Przed godz. 14 dyżurny strzyżowskiej Policji został powiadomiony o zderzeniu czołowym dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej nr 19 w Wyżnem. Pięć osób zostało rannych. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Droga jest zablokowana.


W zdarzeniu uczestniczyły samochody suzuki grand vitara oraz seat ibiza. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący suzuki zjechał nagle na przeciwny pas ruchu doprowadzając do zderzenia z seatem jadącym w kierunku Rzeszowa. Dwie osoby zostały zakleszczone w rozbitym seacie.
W seacie podróżowały cztery osoby, w suzuki jechała jedna osoba. Wszyscy oni zostali przetransportowani do szpitali. Niezbędne było wezwanie helikoptera lotniczego pogotowia ratunkowego, na którego pokład zabrano mieszkankę powiatu strzyżowskiego kierującą seatem.
Droga jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia potrwają do godz. 17.
Zorganizowano następujące objazdy: dla pojazdów jadących od strony Rzeszowa przez drogę wojewódzką nr 988 w Babicy, przez Czudec, Strzyżów i Żyznów do Lutczy, dla pojazdów jadących od strony Domaradza i Barwinka (tylko samochody osobowe) przez Połomię, Glinik Charzewski, Czudec do Babicy.
źr. KPP Strzyżów 

Reklama