Strona główna JAROSŁAW Wyprzedzał na skrzyżowaniu i przekroczył prędkość. Dostał mandat, punkty i stracił prawko

Wyprzedzał na skrzyżowaniu i przekroczył prędkość. Dostał mandat, punkty i stracił prawko

0
Reklama

Mandatem karnym w wysokości 3500 zł, 25 punktami karnymi i zatrzymaniem prawa jazdy zakończyła się kontrola drogowa, jaką przeprowadzili jarosławscy policjanci wchodzący w skład grupy Speed. 44-letni kierujący chryslerem, w Szówsku na ul. Lubelskiej, rażąco naruszył przepisy ruchu drogowego wyprzedzając na skrzyżowaniu oraz przekraczając dozwoloną prędkość o 87 km/h w obszarze zabudowanym.

Wczoraj przed godz. 8, w Szówsku na ul. Lubelskiej, jarosławscy policjanci wchodzący w skład grupy Speed, zatrzymali do kontroli drogowej kierującego chryslerem, który wyprzedzał na skrzyżowaniu, a chwilę później w obszarze zabudowanym jechał z prędkością 137 km/h.

Reklama

44-letni mieszkaniec gminy Wiązownica, który kierował tym pojazdem, za popełnione wykroczenia został ukarany mandatem w wysokości 3500 zł i otrzymał 25 punktów karnych. Za przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym o 87 km/h stracił też prawo jazdy.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę. Nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, które niejednokrotnie kończą się tragicznie. Wsiadając za kierownicę bądźmy świadomymi użytkownikami dróg.

Reklama
Poprzedni artykułNowe żubry z Saksonii trafiły do Mucznego
Następny artykuł58-latka przekroczyła prędkość o 60 km/h. Została ukarana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!