Strona główna BIESZCZADY Wypadki, obrażenia, poszukiwania- ratownicy z bieszczadzkiego GOPR w akcji

Wypadki, obrażenia, poszukiwania- ratownicy z bieszczadzkiego GOPR w akcji [foto]

0
Reklama

Ratownicy z GOPR Bieszczady podsumowali akcje ratunkowe w ostatnich dniach.

Na swojej stronie na Facebooku opisali działania:

Reklama

Czwartek 16.06.

W godz. popołudniowych ratownicy ze Stacji Ratunkowej w Cisnej odebrali zgłoszenie do zachorowania u kobiety w rejonie Studennego. Po zaopatrzeniu przez naszych ratowników poszkodowana została przekazana załodze Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Drugie – bliźniaczo podobne zdarzenie do tego poprzedniego, miało miejsce w rejonie Przełęczy Bukowskiej. Również w tym przypadku po zaopatrzeniu przez naszych ratowników pacjentka została przekazana załodze Lotnicze Pogotowie Ratunkowe

Piątek 17.06.

Ok godz. 8.00 ratownicy ze stacji w Cisnej udzielili pomocy biegaczowi – uczestnikowi Festiwalu Biegu Rzeźnika, który doznał kontuzji stawu skokowego w rejonie pasma Wysokiego Działu.

Sobota 18.06.

Ratownicy ze Stacji w Cisnej otrzymują zgłoszenie do wypadku motocyklowego w okolicy parkingu do Łopienki w wyniku którego obrażeń doznają 2 osoby. Po dotarciu wraz z załogą karetki pogotowia zaopatrują poszkodowanych. Do wypadku zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Z kolei ratownicy ze Stacji w Ustrzykach Górnych odbierają zgłoszenie, że poniżej przełęczy pod Tarnicą, na szlaku niebieskim w kierunku Wołosatego znajduje się nieprzytomny chłopiec, który prawdopodobnie ma atak padaczki. Dyspozytor medyczny informuje, iż do działań zadysponował również #ratownik10 Po dotarciu do poszkodowanego i wdrożeniu stosownych czynności medycznych, zapada decyzja o transporcie chłopca w specjalnej teleżce do parkingu w Wołosatem i przekazaniu rodzinie.

Niedziela 19.06.

W godzinach popołudniowych wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 12-letniej dziewczynki, która wędrowała szlakiem przez Połoninę Wetlińską wraz z rodziną i w pewnym momencie się odłączyła. Na szczęście podczas organizowania akcji poszukiwawczej – odnalazła się.

Reklama
Poprzedni artykułInternetowy oszust w rękach policji. Usłyszał 57 zarzutów
Następny artykułPrzewoził pasażerów busem. Miał 2,5 promila i jechał środkiem drogi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj