Strona główna ŁAŃCUT Wypadek na A4. Samochód uderzył w bariery

Wypadek na A4. Samochód uderzył w bariery

0
Reklama

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze było przyczyną zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj na łańcuckim odcinku autostrady A4. Wyniku uderzenia osobowego volkswagena w bariery ochronne nikt nie został ranny, jednak uszkodzony pojazd zablokował jeden z pasów ruchu.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Białobrzegi. W kierunku Przeworska pojazdem marki volkswagen wraz z pasażerem jechała 26-lenia mieszkanka województwa lubelskiego. Jak ustalili policjanci kobieta nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i utraciła panowanie nad pojazdem. Volkswagen zjechał na pas zieleni i uderzył w bariery ochronne. Następnie uszkodzony pojazd częściowo zatrzymał się na lewym pasie. 

Reklama

Kierująca była trzeźwa. Kobieta ani jej pasażer nie potrzebowali pomocy medycznej. Samochód nie nadawał się jednak do dalszej jazdy i musiał zostać usunięty przez holownik.

Policja apeluje do wszystkich uczestników ruchu o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagę, a także dostosowanie prędkości do warunków panujących na drogach. Pamiętajmy, że na śliskiej nawierzchni bardzo łatwo wpaść w poślizg, a w konsekwencji doprowadzić do kolizji czy wypadku.

Reklama
Poprzedni artykułPola Matuszek opuściła OIOM
Następny artykułW Nowej Dębie formuje się 18. pułk artylerii

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!