Strona główna RZESZÓW Wypadek na A4. Policja kieruje na objazdy

Wypadek na A4. Policja kieruje na objazdy [foto]

0
Reklama

Tuż po godzinie 14:00 na autostradzie A4 w kierunku Krakowa doszło do wypadku. Bus najechał na samochód zabezpieczenia autostrady, ranna została jedna osoba.

W miejscu zdarzenia tworzyły się ogromne korki. Aktualnie policja kieruje na objazdy na węźle Łańcut na drogę krajową 94.

Reklama

Samochody ciężarowe kierowane są na węźle Przeworsk na DK94. Samochody osobowe przez zjazd na węźle Łańcut na DK94. Samochody stojące w korku będą przepuszczane przejazdem awaryjnym – podała GDDKiA.

Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

AKTUALIZACJA

do wypadku doszło na wysokości miejscowości Terliczka w powiecie rzeszowskim. W zderzeniu dwóch pojazdów, ranna została jedna osoba. Autostrada w kierunku Krakowa jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 18.

Do wypadku doszło około godz. 14, na odcinku autostrady A4, na wysokości Terliczki w powiecie rzeszowskim, w kierunku Krakowa. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w samochodzie ciężarowym wystrzeliła opona. Kierowca ciężarówki zatrzymał się na poboczu, za nim stanął pojazd obsługi autostrady, w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia. W pewnej chwili w tył pojazdu autostradowego uderzył samochód dostawczy, który następnie przewrócił się na bok. Do szpitala przewieziono 64-letniego kierowcę dostawczego iveco.

Oba pasy autostrady w kierunku Krakowa są zablokowane. Policjanci, na węzłach w Łańcucie i Przeworsku, kierują pojazdy na objazd drogą krajową nr 94. Utrudnienia na autostradzie mogą potrwać do godz. 18.  

Reklama
Poprzedni artykułWypadek na autostradzie. Utrudnienia w ruchu
Następny artykułZderzenie pociągu z tirem. Nie żyje 37-latek [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj