Strona główna KOLBUSZOWA Wyciągnęli kamienie z ogrodzenia i rzucali w znak. Nastolatkowie staną przed sądem

Wyciągnęli kamienie z ogrodzenia i rzucali w znak. Nastolatkowie staną przed sądem

0
Reklama

Za uszkodzenie znaku odpowie czterech nastolatków. Chłopcy wyciągnęli kamienie z ogrodzenia i rzucali nimi m.in. w znak drogowy. Zdarzenie na Policję zgłosił świadek. Jak się okazało, nie jest to jedyne uszkodzenie, do jakiego doszło w wyniku rzucania kamieniami.

W miniony czwartek, po godz. 21, do kolbuszowskiej jednostki zadzwonił mieszkaniec powiatu, który zgłosił, że grupka młodych mężczyzn rzucała kamieniami w kierunku jego posesji oraz w znak drogowy. Do zdarzenia miało dojść na ulicy Piłsudskiego w Kolbuszowej. Według zgłoszenia, sprawcy mieli wyciągnąć kamienie z ogrodzenia  jednej z posesji. Na miejsce pojechali policjanci.

Reklama

Na przystanku, funkcjonariusze zastali czterech mieszkańców powiatu kolbuszowskiego w wieku 15 i 16 lat. Nastolatkowie przyznali, że rzucali kamieniami pochodzącymi z ogrodzenia w znak drogowy. Funkcjonariusze potwierdzili także, że znak posiada uszkodzenia. Po wylegitymowaniu, chłopcy zostali oddani pod opiekę osoby pełnoletniej.

Niestety jak się okazało, nie jest to jedyne uszkodzenie do jakiego doszło w związku z zachowaniem nastolatków. Następnego dnia, do kolbuszowskiej jednostki zgłosiła się pokrzywdzona, która powiadomiła o uszkodzeniu szyby czołowej w samochodzie ciężarowym, zaparkowanym obok miejsca zdarzenia. Do uszkodzenia miało dojść również w wyniku rzucania kamieniami. W sprawie trwają czynności.

Za swoje zachowanie nastolatkowie odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Poprzedni artykułŚmierć malutkiej Laury poruszyła Polskę. Rodzice usłyszeli zarzuty
Następny artykułJutro kolejne spotkanie z piłkarzami w sklepie Stali Mielec

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!