Strona główna LEŻAJSK Wtargnął na posesję. Kostką brukową zniszczył okna i drzwi domu

Wtargnął na posesję. Kostką brukową zniszczył okna i drzwi domu

0
Reklama

Dzięki pracy funkcjonariuszy z leżajskiej komendy, udało się ustalić tożsamość mężczyzny, który w minioną sobotę uszkodził drzwi wejściowe i okna, w jednym z domów jednorodzonych w Giedlarowej. Zarejestrowała go kamera monitoringu znajdująca się na domu. Okazał się nim 50-letni mieszkaniec Brzózy Królewskiej.

W minioną sobotę dyżurny leżajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że do jednego z domów w Giedlarowej doszło do włamania. Na miejsce został skierowany policyjny patrol. W rozmowie z właścicielem posesji policjanci ustalili, że pod nieobecność domowników, pod ogrodzenie podjechał nieznany im samochód, z której wysiadł nieznany im mężczyzna, a następnie wtargnął na teren ich posesji. Całą sytuację uwieczniła zamontowana na domu kamera monitoringu. Z poczynionych ustaleń wynika, że mężczyzna chwycił za kostkę brukową i przy jej użyciu zniszczył drzwi wejściowe domu oraz okna. Straty powstałe w wyniku jego zachowania, pokrzywdzony oszacował na kwotę 20 000 zł.

Reklama

Operacyjni z leżajskiej komendy, na podstawie okazanego monitoringu, szybko ustalili sprawcę przestępstwa. Był nim 50-letni mieszkaniec Brzózy Królewskiej, który usłyszał już zarzuty umyślnego uszkodzenia cudzego mienia.

Mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Reklama
Poprzedni artykułBył poszukiwany, wpadł w czasie kontroli drogowej
Następny artykułTrwa dodatkowy nabór w ramach Funduszu rozwoju przewozów autobusowych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!