Strona główna DĘBICA Wpadł do Wisłoki. Mimo sprawnej akcji służb zmarł w szpitalu

Wpadł do Wisłoki. Mimo sprawnej akcji służb zmarł w szpitalu

0
Fot. OSP Straszęcin
Reklama

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w Straszęcinie w powiecie dębickim. 45-letni mężczyzna wpadł do rzeki i zniknął pod wodą. Został wyciągnięty przez strażaków i przewieziony do szpitala, gdzie niestety zmarł.

Wczoraj około godz. 22, dyżurny dębickiej komendy został powiadomiony, że do rzeki Wisłoka w miejscowości Straszęcin, wpadł mężczyzna. Policjanci ustalili, że dwóch mieszkańców powiatu dębickiego, w wieku 45 i 27 lat, wybrało się wczoraj wieczorem na ryby. Gdy wracali, idąc brzegiem rzeki, starszy z mężczyzn prawdopodobnie poślizgnął się i wpadł do wody. 27-latek próbował podać znajomemu wędkę, jednak ten nie zdołał jej chwycić i zniknął pod wodą.

Na miejsce skierowano służby ratownicze. W akcji uczestniczyły następujące jednostki: OSP KSRG Straszęcin GCBA, PSP JRG 2 Dębica GBA, SLRr, SLOp + łódka, PSP JRG 2 Tarnów SRw, ZRM, Policja 5x.

Reklama

W wyniku podjętych działań, strażacy odnaleźli mężczyznę i wyciągnęli go na brzeg. Po przeprowadzonej reanimacji, 45-latek został przewieziony do szpitala. Niestety po kilku godzinach zmarł. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia.

Reklama
Poprzedni artykułPo 13 latach od usunięcia krtani, pacjent odzyskał głos
Następny artykuł20-latka zginęła w wypadku w Jastkowicach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj