Strona główna ROPCZYCE Wcisnął gaz do dechy i… stracił prawo jazdy

Wcisnął gaz do dechy i… stracił prawo jazdy

0
Reklama

20-letni kierujący volkswagenem w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km/h. Młodemu mężczyźnie zostało zatrzymane prawo jazdy. Za popełnione wykroczenie został ukarany wysokim mandatem i 13 punktami karnymi.

W poniedziałek około godz. 19, funkcjonariusze z ropczyckiej drogówki, w Ropczycach na ul. 3-go maja, zatrzymali do kontroli kierującego volkswagenem, który w terenie zabudowanym przekroczył dopuszczalną prędkość o 52 km/h. Urządzenie wykazało, że kierowca jechał z prędkością 102 km/h.

Reklama

20-letni mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 1500 zł, a na jego konto wpłynęło 13 punktów karnych. Z uwagi na przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym o ponad 50 km/h, zgodnie z przepisami policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy na 3 miesiące.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn kolizji i wypadków drogowych, a skutki wielu takich zdarzeń nie byłyby tak tragiczne, gdyby ich uczestnicy poruszali się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!