Strona główna RZESZÓW W Rzeszowie ujawnione zostaną tajemnice Morawieckiego

W Rzeszowie ujawnione zostaną tajemnice Morawieckiego

0
Reklama

Brzmi interesująco? Otóż wszystko to za sprawą dziennikarza i pisarza Tomasza Piątka, który dziś przyjeżdża do Rzeszowa, by promować swoją najnowszą książkę „Morawiecki i jego tajemnice”.
Tomasz Piątek jest autorem głośnych książek o Macierewiczu i Morawieckim. W roku 2017 wydał książkę o Antonim Macierewiczu pod takim samym tytułem „Macierewicz i jego tajemnice”, gdzie opisuje jego związki z Kremlem. W roku kolejnym powstaje nowa książka „Macierewicz. Jak to się stało”, przedstawiająca dalsze dzieje byłego szefa MON w rządzie PIS.
9 maja br. odbyła się premiera nowej książki Piątka. Tym razem autor opisuje przewrotny życiorys obecnego premiera RP Mateusza Morawieckiego, który praktycznie z dnia na dzień porzuca pracę bankowca i staje się jedną z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych osób w państwie. Przedstawiany jako ekspert, wręcz ulubieniec Jarosława Kaczyńskiego, a u którego w życiorysie zapisała się niechlubna karta działań antykomunistycznego podziemia.
Te i inne historie opisane zarówno w samej książce, jak i te, które nie zostały tam zawarte a  poznane przez autora podczas kilkumiesięcznej pracy zostaną przedstawione na dzisiejszym spotkaniu w Rzeszowie. Jakie tajemnice jeszcze będzie można poznać z życia obecnego premiera? Przekonamy się już dzisiaj.
Tomasz Piątek przyjeżdża do Rzeszowa na zaproszenie KOD-u. To już kolejne spotkanie z czytelnikami, które rozpocznie się w środę 15 maja o godz. 18:00 w Hotelu Grand (ul. Dymnickiego). Wstęp jest bezpłatny.
 
 

Reklama