Strona główna BIESZCZADY Uwaga kierowcy! Trwają prace remontowe trasy nad Solinę

Uwaga kierowcy! Trwają prace remontowe trasy nad Solinę

0

Leska policja przypomina, że w miejscowości Solina trwają prace remontowe drogi wojewódzkiej nr 895. Ruchem steruje sygnalizacja świetlna. Duża ilość turystów przyjeżdżających nad Jezioro Solińskie powoduje zwiększenie natężenia ruchu, a w związku z tym i utrudnienia w ruchu. Apelujemy o stosowanie się do znaków drogowych i sygnalizacji świetlnej!

Wakacyjna pora i piękna pogoda sprawiają, że w Bieszczady, szczególnie w rejon Jeziora Solińskiego, przyjeżdża coraz więcej turystów. Jednak z uwagi na remont drogi wojewódzkiej nr 895, w popularnej bieszczadzkiej miejscowości Solina, występują utrudnienia w ruchu. Zdarza się, że przed sterującymi ruchem sygnalizatorami świetlnymi potrafią tworzyć się spore kolejki.

Niestety nie wszyscy kierowcy stosują się do przepisów ruchu drogowego. Tylko w ciągu ostatnich kilku dni policjanci wystawili kilkadziesiąt mandatów dla „niecierpliwych” kierowców, którzy wjeżdżając na czerwonym świetle w miejscu remontu drogi, doprowadzali do powstania poważnych utrudnień w ruchu drogowym.

W związku ze zbliżającym się długim weekendem, policjanci ruchu drogowego we wskazanym miejscu planują przeprowadzić działania. Kierowcy łamiący przepisy ruchu drogowego będą karani mandatami.

Apelujemy o stosowanie się do znaków drogowych i sygnalizacji świetlnej!

Poprzedni artykuł21-latek okradł z oszczędności własną babcię
Następny artykułPożar balotów siana. Strażacy mieli pełne ręce roboty [foto]
Izabela Pomykała Redaktor naczelna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj