Strona główna JASŁO Ustalono sprawcę podpaleń w Jaśle

Ustalono sprawcę podpaleń w Jaśle

0
Reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego jasielskiej komendy wyjaśnili sprawę kilku podpaleń, do których doszło w połowie października w Jaśle. Sprawcą okazał się 46-latni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów. Niebawem o jego losie zadecyduje sąd.

Policjanci z jasielskiej komendy pracowali nad wyjaśnieniem okoliczności kilku pożarów, do których doszło 17 października br., na ogródkach działkowych przy ulicy Kaczorowy w Jaśle. W toku realizowanych czynności funkcjonariusze ustalili, że ogień strawił domek letniskowy wraz z wyposażeniem, altanę ogrodową, przyczepę kempingową oraz budynek gospodarczy wraz ze znajdującym się wewnątrz sprzętem. Suma wszystkich strat powstałych w wyniku pożaru wyniosła ponad 90 tys. złotych.

Reklama

Dzięki intensywnej pracy policjantów z wydziału kryminalnego, ustalono odpowiedzialnego za podpalenia. Sprawcą okazał się 46-letni mieszkaniec Jasła. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Podczas przesłuchania złożył wyjaśnienia i częściowo przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Za swoje zachowanie będzie odpowiadał teraz przed sądem. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Reklama
Poprzedni artykułWR Sport już otwarte! 
Następny artykułNarodowe Święto Niepodległości w Przemyślu [program]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!