Strona główna JAROSŁAW Ukrainka chciała oszukać służby. Wykryto, że to podstęp

Ukrainka chciała oszukać służby. Wykryto, że to podstęp

0
Reklama

Cudzoziemka zmieniła dane personalne, aby podróżować do krajów Unii Europejskiej. Zdemaskowali ją funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Korczowej.

5 sierpnia do kontroli w przejściu granicznym w Korczowej zgłosiła się 37-letnia obywatelka Ukrainy.  W trakcie odprawy strażnicy graniczni ustalili, że kobieta zmieniła nazwisko, ponieważ jej pobyt na terenie państw Schengen był niepożądany. Jak się okazało, Ukrainka przeterminowała pobyt w krajach UE. Cudzoziemka, wiedząc o zakazie wjazdu, postanowiła przechytrzyć mundurowych. Jednak ten podstęp nie wyszedł jej na dobre.

Ostatecznie kobieta przyznała się do podstępu związanego z przekraczaniem granicy. Wyznaczono jej karę 6 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na rok. Po zakończonych czynnościach kobieta wyjechała na Ukrainę.

Reklama

Od początku roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili ponad 20 cudzoziemców, którzy z podobnych przyczyn zmienili swoje dane osobowe. Przekraczając granicę jako rzekomo inne osoby, chcieli zatuszować wcześniejsze problemy z prawem.

Poprzedni artykułRanił nożem kolegę. Sąd zastosował wobec niego areszt
Następny artykułDramat w Stalowej Woli. Oksana i Vitalij odpowiedzą za usiłowanie zabójstwa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!