Strona główna TARNOBRZEG Ugodził nożem kolegę w Sylwestra. Trafił do aresztu

Ugodził nożem kolegę w Sylwestra. Trafił do aresztu

0
Reklama

Tymczasowym aresztem objęty został 28-letni mężczyzna, który w noc sylwestrową ugodził nożem innego mężczyznę, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Dzięki skutecznej pracy policjantów sprawca został zatrzymany, a prokurator ogłosił mu zarzut. Teraz o jego losie będzie decydował sąd.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Gorzycach pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Tarnobrzegu prowadzą  śledztwo, w ramach którego tymczasowo aresztowany został 28-letni mieszkaniec Stalowej Woli, podejrzany o zaatakowanie nożem mężczyzny, uczestniczącego w zabawie sylwestrowej.

Do zdarzenia doszło 1 stycznia br. przed godz. 4, w miejscowości Wrzawy w gminie Gorzyce. Z przekazanych informacji wynikało, że podczas zabawy sylwestrowej, jeden z uczestników został raniony nożem.

Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się funkcjonariusze, którzy ustalili, że 40-letni mężczyzna, podczas kłótni, został ugodzony nożem przez jednego z uczestników spotkania sylwestrowego, które  odbywało się w remizie strażackiej Ochotniczej Straży Pożarnej. Pokrzywdzony został przewieziony karetką do szpitala, gdzie została udzielona mu pomoc.

Reklama

Policjanci niezwłocznie przystąpili do wyjaśniania okoliczności popełnionego przestępstwa. Ustalili rysopis sprawcy i świadków zdarzenia, weryfikując wszystkie informacje w tej sprawie. Rozpoczęli poszukiwania sprawcy, który uciekł z miejsca zdarzenia. W efekcie podjętych czynności sprawca został zatrzymany.

Okazał się nim 28-letni mieszkaniec Stalowej Woli. Mężczyzna był pod działaniem alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. W toku prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nóż, którym posłużył się sprawca. 28-latek został przesłuchany usłyszał zarzuty popełnienia przestępstwa, do którego się przyznał.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego Prokurator Rejonowy w Tarnobrzegu przychylił się do wniosku Policji o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania i skierował taki wniosek do sądu. Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu, po zapoznaniu się ze zgromadzonymi w sprawie materiałami dowodowymi, wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu 28-latka na okres miesiąca.

Reklama
Poprzedni artykułCzujnik czadu włączył się na czas
Następny artykułSaszetka ze sporą sumą pieniędzy wróciła do właściciela

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!