Strona główna RZESZÓW Tyczyn: Warsztaty tworzenia srebrnej biżuterii metodą wire wrapping

Tyczyn: Warsztaty tworzenia srebrnej biżuterii metodą wire wrapping

0
Reklama

Zapraszamy na warsztat biżuterii srebrnej z wykorzystaniem metody wire wrapping z Sunflower Kornelią Kubinowską. Artystka tworzy piękną biżuterię ręcznie robioną już od ponad 13 lat a jej pasja stała się jej sposobem na życie!


Wire wrapping to technika polegająca na wyginaniu drutów, owijaniu grubszych cieńszymi oraz łączeniu ich z kamieniami, kryształami, perłami lub innymi ozdobami, w celu uzyskania niepowtarzalnych kształtów. Metoda ta jest prosta i w swojej podstawowej formie nie wymaga specjalistycznych narzędzi, jednak zobowiązuje do precyzji, pomysłowości a szczególnie do cierpliwości.
Dzięki tej technice można wykreować misterne sploty, w postaci kolczyków, wisiorów, broszek, naszyjników, pierścionków a także innych elementów dekoracyjnych, niemożliwych do uzyskania za pomocą produkcji maszynowej. Podczas naszych warsztatów tworzymy biżuterię z drutów srebrnych próby 999 i 925 oraz kamieni marki Swarovski, dzięki czemu biżuteria staje się szlachetna i przybiera miano ekskluzywnej.
Podczas 6 godzinnego warsztatu praktycznego posiądziesz niezbędną wiedzę na temat:
– materiałów i narzędzi używanych do wyrobu biżuterii metodą wire wrapping;
– omówienie podstaw lutowania;
– metod tworzenie biżuterii ze srebrnych drutów oraz kamieni marki Swarovski;
Więcej w linku.
 
 

Reklama