Strona główna LUBACZÓW Trzy miesiące bez prawa jazdy- konsekwencje nadmiernej prędkości

Trzy miesiące bez prawa jazdy- konsekwencje nadmiernej prędkości

0
Reklama

W sobotę po godz. 15, w Zalesiu policjanci ruchu drogowego zatrzymali prawo jazdy 38-letniemu kierowcy. Kierujący mercedesem jechał z prędkością 114 km/h w obszarze zabudowanym. Funkcjonariusze apelują o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

W sobotę policjanci ruchu drogowego lubaczowskiej komendy, kontrolowali prędkość z jaką poruszali się kierowcy w Zalesiu. Po godz. 15, zatrzymali do kontroli kierowcę samochodu marki Mercedes. Pomiar laserowym miernikiem prędkości wykazał, że 38-letni obywatel Ukrainy, jechał z prędkością 114 km/h czyli o 64 km/h przekroczył dopuszczalną w tym miejscu prędkość. Kierowca został ukarany mandatem w wysokości 2 tys. złotych i 14 punktami karnymi. Stracił również prawo jazdy na trzy miesiące.

Reklama

Apelujemy o rozsądek i rozwagę za kierownicą oraz zdjęcie nogi z gazu. Przypominamy, że nadmierna prędkość wciąż jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Osoby, które nie przestrzegają przepisów i obowiązujących limitów prędkości, narażają siebie i innych uczestników ruchu drogowego na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

Poprzedni artykułWypadek w Osobnicy. 53-latka z obrażeniami w szpitalu [foto]
Następny artykułStacje narciarskie w regionie zamykają się z powodu pogody

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!