Strona główna DĘBICA Trzy miesiące aresztu za przestępstwa narkotykowe

Trzy miesiące aresztu za przestępstwa narkotykowe

0
Reklama

Policjanci zatrzymali mieszkańca Dębicy, który odpowie za przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze zabezpieczyli u niego amfetaminę i ekstazy. 31-latek usłyszał prokuratorski zarzut posiadania znacznej ilości niedozwolonych substancji. Decyzją sądu najbliższe 3 miesiące mężczyzna spędzi w areszcie tymczasowym.

Reklama

Policjanci z wydzialu kryminalnego dębickiej komendy oraz funkcjonariusze z Inspektoratu Wewnętrznego Służby Więziennej w Rzeszowie podejrzewali, że 31-letni mieszkaniec Dębicy, może posiadać narkotyki. W ubiegłą środę pojechali pod ustalony adres, gdzie po wejściu do mieszkania zastali mężczyznę. Podczas wykonywanych czynności, funkcjonariusze znaleźli przy nim 21 gramów amfetaminy oraz tabletkę ekstazy. W trakcie przeszukania, w jego mieszkaniu, znaleźli zniszczoną porcję amfetaminy oraz 63 tabletki ekstazy.

Wstępne badania zabezpieczonych substancji potwierdziły, że jest to amfetamina i MDMA. 31-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Zebraniem materiału dowodowego zajęli się funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Dębicy. Akta sprawy przekazali do Prokuratury Rejonowej w Dębicy.

Prokurator wszczął w sprawie śledztwo. Przesłuchał 31-latka i przedstawił mu zarzut posiadania znacznych ilości niedozwolonych środków odurzających.

W piątek, na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Dębicy, zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

Mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama
Poprzedni artykułGroźne zderzenie. Dwie osoby poszkodowane
Następny artykułPijany motocyklista skończył jazdę w rowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!