Strona główna BIESZCZADY Trzy miesiące aresztu za podejrzenie handlu narkotykami

Trzy miesiące aresztu za podejrzenie handlu narkotykami

0
Reklama

Środek zapobiegawczy w postaci trzech miesięcy aresztu został wczoraj orzeczony przez Sąd Rejonowy w Lesku wobec 28-letniego mieszkańca Sanoka. Dzień wcześniej został on zatrzymany przez policjantów po tym, jak w sejfie stanowiącym jego własności ujawniono znaczne ilości substancji odurzających i środków psychotropowych.

Zatrzymanie 28-latka z Sanoka to pokłosie sprawy, nad którą lescy policjanci pracują od ubiegłego tygodnia. Mężczyzna udzielił schronienia koledze, który ukrywał się przed organami ścigania. Wówczas policjanci znaleźli przy nim marihuanę. Podczas przeszukania zabezpieczyli również sejf, w którym ujawniono znaczne ilości substancji odurzających i środków psychotropowych, tj. ponad 97 g marihuany, ponad 4 g haszyszu i prawie 300 g mefedronu. W sejfie były również przedmioty świadczące o rozprowadzaniu narkotyków przez podejrzanego, tj. waga elektroniczna, pieniądze oraz zapiski dotyczące handlu tymi substancjami. Była tam również faktura VAT z zakupu sejfu na dane podejrzanego.

Reklama

Podczas zatrzymania 28-latek próbował ukrywać się przed policjantami, leżąc pod samochodem w garażu. Z uwagi na dowody na jego udział w handlu narkotykami, jak również fakt, że był wcześniej karany za udział w grupie przestępczej nastawionej na handel narkotykami, sąd postanowił zastosować wobec niego środek zapobiegawczy tj. 3 miesiące aresztu.

Policjanci prowadzą dalsze czynności, gdyż sprawa jest rozwojowa.

Reklama
Poprzedni artykułWyjaśniają okoliczności pożaru
Następny artykułU-18: Polska pokonała Słowację 4:0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!