Strona główna NISKO Trwa śledztwo w sprawie odnalezionych zwłok w Nowosielcu

Trwa śledztwo w sprawie odnalezionych zwłok w Nowosielcu

0
Reklama

W ubiegły czwartek policjanci z Niska zostali zawiadomieni o odnalezieniu zwłok. Ciało mężczyzny, zauważył mieszkaniec Nowosielca. Wstępne ustalenia na miejscu wskazywały, że może to być zaginiony w grudniu 22-letni obywatel Ukrainy. Wyjaśnieniem okoliczności i przyczyn śmierci mężczyzny zajmie się Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie.


W czwartek około godz. 18, policjanci z komendy w Nisku zostali zawiadomieni o znalezieniu w miejscowości Nowosielec zwłok. Ciało, leżące kilkaset metrów od drogi, zauważył przypadkowy świadek. Wstępne ustalenia wskazywały, że może to być ciało 22-letniego obywatela Ukrainy, który zaginął w Rzeszowie w grudniu ubiegłego roku. Od 29 grudnia poszukiwali go rzeszowscy policjanci, a Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie wszczęła śledztwo w sprawie bezprawnego pozbawienia wolności.Na miejscu odnalezienia ciała, policjanci pod nadzorem prokuratora, wykonali niezbędne czynności. Decyzją prokuratora ciało zabezpieczone zostało do badań sekcyjnych.
W poniedziałek w Krakowie w Katedrze Medycyny Sądowej Uniwersytetu Jagiellońskiego przeprowadzono sekcję zwłok. Wskazanie przyczyn zgonu i ostateczne potwierdzenie tożsamości, będzie możliwe po przeprowadzeniu dodatkowych badań.

Reklama
Poprzedni artykułKoronawirus na Podkarpaciu. Stan epidemiologiczny na 27.04
Następny artykułPo pijaku zgłosił fałszywy alarm bombowy. Rok temu zrobił to samo