Strona główna BRZOZÓW Tragiczny wypadek BMW w Jabłonicy Polskiej. Dwie osoby zginęły

Tragiczny wypadek BMW w Jabłonicy Polskiej. Dwie osoby zginęły

0

Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w nocy w Jabłonicy Polskiej. Bmw, którym jechały cztery młode osoby, wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.


Do wypadku doszło wczoraj (tj. 25.07.2020) około godz. 23 w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że na prostym odcinku jezdni, 22-latek kierujący bmw, jadąc od strony Krosna w kierunku Domaradza, prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Samochód wjechał do przydrożnego rowu, a następnie z dużą siłą uderzył dachem w drzewo.
Bmw podróżowały cztery osoby, dwóch mężczyzn i dwie kobiety w wieku od 20 do 22 lat, wszyscy to mieszkańcy powiatu brzozowskiego. W wyniku tego zdarzenia na miejscu zginęli 22-letni kierowca i 20-letni pasażer. Do szpitala zostały przetransportowane dwie 20-letnie pasażerki.
Policjanci pracujący na miejscu wypadku wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Prowadzone czynności pozwolą ustalić dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Poprzedni artykuł76. rocznica Powstania Warszawskiego na Podkarpaciu
Następny artykułDębicki turniej siatkówki plażowej amatorów. Zapisy trwają nadal
Izabela Pomykała Redaktor naczelna