Strona główna KOLBUSZOWA Tragiczny pożar w Kolbuszowej. 38-latek zginął w płomieniach

Tragiczny pożar w Kolbuszowej. 38-latek zginął w płomieniach

0
Źr. Kolbuszowa Lokalnie
Reklama

38-letni mężczyzna zginął w płomieniach podczas pożaru jednego z mieszkań w Kolbuszowej przy ul. Ruczki. Strażacy informację o pożarze otrzymali przed godziną 14:00 – przekazał rzecznik KW PSP w Rzeszowie bryg. Marcin Betleja.

Na miejsce zadysponowanych zostało dziewięć zastępów straży pożarnej. Ogień pojawił się w jednym z mieszkań na czwartym piętrze w bloku wielorodzinnym. Niestety, w pożarze śmierć poniósł 38-latek. Strażacy ewakuowali część mieszkańców, jednej osobie udzielono pomocy przedmedycznej.

Reklama

Przyczyny pojawienia się ognia nie są na razie znane. Śledztwo wykaże co było przyczyną pojawienia się ognia i śmierci 38-latka.

W tym roku podkarpaccy strażacy wyjeżdżali już do 479 pożarów w domach i mieszkaniach. 8 osób zginęło, a ponad 20 trafiło do szpitali z objawami zatrucia dymem, oparzeniami.

Najczęstszą przyczyną pojawienia się ognia w domu jest jego zaprószenie, niepoprawne posługiwanie się ogniem lub niesprawne urządzenia elektryczne, grzewcze, uszkodzone przewody kominowe oraz sadza w kominach.

Reklama
Poprzedni artykułZderzenie motocyklisty z osobówką. Jedna osoba poszkodowana
Następny artykułSamarytanie z Markowej. Historia śmierci rodziny Ulmów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj