Strona główna POLITYKA „Tak chcemy żyć!”. Tłumy na spotkaniu Bosak i Mentzen w Rzeszowie

„Tak chcemy żyć!”. Tłumy na spotkaniu Bosak i Mentzen w Rzeszowie [foto]

0
Reklama

W niedzielę na rzeszowskim Rynku odbyło się spotkanie, w ramach objazdu po kraju, liderów Konfederacji. Na scenie przy Ratuszu głos zabrali Krzysztof Bosak i Sławomir Mentzen. Do licznie zebranej widowni przemówili też liderzy listy Konfederacji do Sejmu okręgu rzeszowskiego.

Krzysztof Bosak, poseł na Sejm, mówił do widowni w Rzeszowie:

Reklama

Nie sztuka wejść do rządu, nie sztuka sprzedać się za stanowisko wiceministra albo nawet ministra. Prawdziwą sztuką jest realizować swój program.

Bosak wspomniał, że jeśli Konfederacja w najbliższych wyborach wejdzie do Sejmu, na pewno nie sprzeda się PiSowi. Dodał, że okręg rzeszowski, według prognoz, może dać Konfederacji drugie miejsce pod względem poparcia w nadchodzących wyborach. Jeśli się uda, Rzeszów zgarnie trzy mandaty poselskie.

Poseł wspominał, że ugrupowanie nie dokona polexitu, ponieważ większość Polaków opowiada się za pozostaniem w Unii Europejskiej.

Podczas wielkiego show ze sceny zrzucono… kilka tysięcy papierowych banknotów z wizerunkiem Mateusza Morawieckiego o nominale „pierdyliard” milionów. Sławomir Mentzen, jeden z liderów Konfederacji, wspominał podczas przemówienia o obietnicach rządu i wykpił je, ukazując na telebimie memy i wypowiedzi polityków.

Wspomniał, że rząd nie mówi o recesji, nie wskazuje, że w Polsce spada PKB. Mentzen odniósł się też do Donalda Tuska, który powrócił na krajową arenę polityczną.  Jakie poglądy prezentuje Tusk? Wszystkie. Albo takie jakie są potrzebne.

Pieniądze nie spadają z nieba. Chcemy Polski bogatej bogactwem obywateli. Nasz program jest nie do pogodzenia z programem PiS. Propozycje koalicji z ich strony mogą trafić do spamu– dodał.

Poprzedni artykułZe zbiornika retencyjnego wyłowiono ciało
Następny artykułPrzewoził więcej pasażerów niż mógł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!