Strona główna BRZOZÓW Szczęśliwy finał poszukiwań nastolatki. Znaleziono ją 300 km od domu

Szczęśliwy finał poszukiwań nastolatki. Znaleziono ją 300 km od domu

0
Reklama

Dzięki współpracy podkarpackich policjantów z funkcjonariuszami z Małopolski i Śląska, poszukiwania 13-letniej mieszkanki powiatu brzozowskiego, zakończyły się sukcesem. Nastolatka została odnaleziona w pociągu, na Dworcu Głównym w Katowicach, 300 km od domu.

W piątek rano, do brzozowskiej komendy zgłosili się rodzice 13-latki, którzy zaalarmowali policjantów, że ich córki nie ma w domu i nie można nawiązać z nią kontaktu. Nie wiedzieli dokąd i dlaczego nastolatka opuściła miejsce zamieszkania. Pozostawiła jedynie krótki, odręczny wpis, że nie będzie jej kilka dni w domu.

Reklama

Brzozowscy policjanci rozpoczęli poszukiwania nastolatki. Przeczesano teren naszego powiatu, jednak nie odnaleziono zaginionej. Po godzinie 11, uzyskano informację, że dziewczynka może znajdować się na terenie miejscowości Niebylec, w powiecie strzyżowskim, a następnie w Rzeszowie. Ustalono, że prawdopodobnie wsiadła do pociągu jadącego na zachód naszego kraju.

Do poszukiwań włączyli się policjanci z komend wojewódzkich i miejskich z Rzeszowa, Krakowa i Katowic.

Poszukiwania zakończyły się po godzinie 17. Nastolatka została odnaleziona w pociągu na Dworcu Głównym w Katowicach. 13-latka cała i zdrowa został przekazana pod opiekę rodziców.

Poprzedni artykułWciąż poszukują 19-latka, który zniknął pod wodą
Następny artykułJazda motocyklem na jednym kole zakończyła się kolizją

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!