Strona główna JAROSŁAW Straciła pieniądze, gdy chciała kupić opał

Straciła pieniądze, gdy chciała kupić opał

0
Reklama

41-letnia mieszkanka gminy Radymno została oszukana na blisko 1,5 tysiąca złotych. Kobieta znalazła na jednej ze stron internetowych pellet w „okazyjnej” cenie. Nawiązała kontakt ze sprzedającym, a następnie przelała pieniądze na podane konto. Niestety sprzedający nie wywiązał się z warunków umowy i towaru nie przysłał, a kontakt z nim urwał się. Apelujemy o rozwagę podczas zakupów on-line.

Przed nami okres grzewczy. Rozglądając się za cenami opału na rynku, zazwyczaj szukamy najlepszej oferty. W tym miejscu należy się zastanowić, czy rzeczywiście zbyt niska cena towaru będzie równoznaczna z jego jakością oraz uczciwością sprzedawcy.

Reklama

Wczoraj do policjantów z komisariatu w Radymnie zgłosiła się 41-latka, która została oszukana podczas zakupu pelletu przez Internet. Z relacji mieszkanki gminy Radymno wynikało, że na jednej ze stron internetowych znalazła atrakcyjną ofertę sprzedaży opału. Kobieta przelała blisko 1,5 tys. złotych na konto podane w formularzu przesłanym przez sprzedającego. Zamówienie miało zostać dostarczone do 5 dni roboczych. W ustalonym terminie towar nie dotarł jednak pod wskazany adres. Kobieta próbowała skontaktować się ze sprzedającym, ale bezskutecznie.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!