Strona główna JAROSŁAW Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny zgonu 78-latki

Sekcja zwłok wyjaśni przyczyny zgonu 78-latki

0
Reklama

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu zakończyli poszukiwania 78-letniej mieszkanki Radymna. Ciało zaginionej zostało odnalezione w Jarosławiu w okolicy ul. Reya, przy trakcji kolejowej, obok ogrodzenia cmentarza komunalnego. Na miejscu funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe.

W sobotę przed godz. 11, policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy odnaleźli ciało 78-letniej mieszkanki Radymna. Kobieta była poszukiwana przez Policję od wtorku, po tym jak rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Ostatni raz poszukiwana widziana była 22 listopada br. około godz. 11 w Jarosławiu na skrzyżowaniu ul. Grunwaldzkiej z ul. Lubelską. Policjanci od razu rozpoczęli akcję poszukiwawczą. Funkcjonariusze sporządzili rysopis zaginionej, który dyżurny przekazał podległym patrolom. Mundurowi sprawdzili szpitale, placówki medyczne, dworce, pustostany i miejsca, gdzie mogła trafić zaginiona. Rozesłano komunikaty za zaginioną. Policjanci sprawdzali każdą informację, każdy sygnał, który mógł doprowadzić do odnalezienia kobiety.    

Reklama

W sobotę przed godz. 11, w trakcie prowadzonych czynności poszukiwawczych, funkcjonariusze wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy odnaleźli ciało zaginionej 78-latki, w Jarosławiu w okolicy ul. Reya, przy trakcji kolejowej, obok ogrodzenia cmentarza komunalnego.

Policjanci pod nadzorem prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu wykonali na miejscu czynności procesowe. Ciało kobiety, zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych.

Reklama
Poprzedni artykułPijany bez uprawnień wpadł w ręce policji. Był poszukiwany
Następny artykułKobieta zmanipulowana przez oszustów straciła oszczędności

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!