Strona główna RZESZÓW Rzeszów: Policja poszukuje osób, które mogły widzieć zaginioną Aleksandrę Kowalczyk

Rzeszów: Policja poszukuje osób, które mogły widzieć zaginioną Aleksandrę Kowalczyk

0
Reklama

W związku z poszukiwaniami zaginionej Aleksandry Kowalczyk policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie proszą o kontakt osoby, które w poniedziałek 1 stycznia 2018 r. w godz. 4. – 6. przebywały w rejonie ul. Podwisłocze obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na Bulwarach nad Wisłokiem.


Prowadzący poszukiwania policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy ustalili, że Aleksandra Kowalczyk w dniu zaginięcia została zarejestrowana przez kamery monitoringu przy ul. Podwisłocze. W poniedziałek, 1 stycznia br. około godz. 4 kobieta przechodziła obok szpitala „Asklepios”, następnie przeszła przez przejście dla pieszych obok Szkoły Podstawowej nr 11. Minęła przystanek autobusowy idąc w kierunku ul. Powstańców Warszawy. Mogła również skręcić w przejście prowadzące w kierunku kładki nad Wisłokiem.
Policja opublikowała wizerunek Aleksandry Kowalczyk zarejestrowany 1 stycznia 2018 r. ok. godz.4 przez kamerę obok szpitala Asklepios.
Policjanci Wydziału Kryminalnego KMP w Rzeszowie proszą o kontakt osoby, które w poniedziałek 1 stycznia 2018 r. w godz. od 4 do 6 przebywały w rejonie ul. Podwisłocze, obok przejścia prowadzącego do kładki nad Wisłokiem, nad rzeką lub na Bulwarach nad Wisłokiem. Osoby te, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, tel. 17 858 3224 albo 17 858 3310 lub pod tel. alarmowy Policji – 997.

Reklama