Strona główna RZESZÓW Rzeszów: Nagrody od marszałka dla sportowców

Rzeszów: Nagrody od marszałka dla sportowców

0
Reklama

Zarząd Województwa Podkarpackiego przyznał nagrody pięciu sportowcom, mistrzom Europy i świata w swoich dyscyplinach. Uhonorowani zostali: kolarz ręczny Rafał Wilk, tenisistka stołowa Li Qian, żeglarz Aleksander Arian, zawodniczka karate Agnieszka Sajdutka oraz lekkoatleta Rafał Augustyn.

Dziękuję za to, że rozsławiają Państwo Podkarpacie i Polskę. Nazwiska znanych sportowców pamięta się przez dziesięciolecia, a wraz z nimi miejsce, z którego pochodzą. A Państwo związani są z naszym regionem. Gratuluję sukcesów – powiedział marszałek Władysław Ortyl tuż przed wręczeniem nagród Województwa Podkarpackiego dla sportowców, którzy rozsławiają region w Europie i na świecie.

Jednocześnie marszałek Władysław Ortyl i wicemarszałek Piotr Pilch zostali uhonorowani przez prezesa Klubu Aktywna Piątka Przemyśl i mistrzów badmintona z klubu VICTOR Team. Było to podziękowanie za wsparcie samorządu województwa dla międzynarodowego Victor Polish Junior 2019 r. w badmintonie, który w styczniu odbył się w Przemyślu.
źr. Podkarpackie.pl

Reklama
Reklama
Poprzedni artykułŁańcut: Nowi żołnierze WOT złożą ślubowanie w Łańcucie
Następny artykułRacławice, Nisko: 103 urodziny kpt. Marii Mireckiej-Loryś