Strona główna RZESZÓW Rzeszów: IKEA otworzyła swój punkt odbioru zamówień

Rzeszów: IKEA otworzyła swój punkt odbioru zamówień

0
Reklama

Mieszkańcy Rzeszowa i okolic zyskali właśnie łatwiejszy dostęp do produktów i
rozwiązań IKEA. Od 2 lutego 2018 roku meble i akcesoria ze sklepu IKEA
Kraków można zamawiać do Punktu Odbioru Zamówień w Millenium Hall. Z
okazji otwarcia przygotowano szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Punkt Odbioru Zamówień IKEA to wyjątkowe miejsce, które ma ułatwić mieszkańcom Rzeszowa i okolic zakupy w IKEA oraz przybliżyć aktualną ofertą sklepu. Wcześniej podobne lokale powstały w Opolu, Kaliszu i Szczecinie, ale Punkt Odbioru Zamówień w Centrum Kulturalno – Handlowym Millenium Hall wyróżnia się spośród nich specjalną strefą ekspozycyjną i oryginalnym wystrojem. Można tu nie tylko odebrać produkty, wcześniej zamówione przez telefon lub internet, ale też obejrzeć wybrane meble z działów „sypialnia” i „pokój dzienny”. Do dyspozycji klientów są m.in. wygodne sofy oraz stół, przy którym można usiąść i napić się bezpłatnej kawy lub herbaty. Pomocą służą wykwalifikowani konsultanci IKEA, którzy wyjaśnią proces zakupu, doradzą, jakie produkty wybrać i jak zaplanować wnętrze.

Reklama

Poznaj szwedzki punk widzenia

Z okazji otwarcia Punktu Odbioru Zamówień IKEA dla pierwszych klientów przygotowano specjalne zestawy upominkowe. Ponadto w dniach 2-4 lutego w strefie eventowej na poziomie 0 Millenium Hall odbywać będą się warsztaty i animacje dla dzieci. Najmłodszych na pewno zainteresują zajęcia plastyczne, podczas których własnoręcznie wykonają szwedzkie koniki z Dalarna, zakładki do książek z pudełek IKEA czy biżuterię z koralików, będących w asortymencie szwedzkiej sieci. Ponadto będzie można zrobić sobie zdjęcie z pluszakiem IKEA w fotobudce, zagrać w gry IKEA LATTJO czy posłuchać bajek szwedzkiego autora Ulfa Starka. Wszystkie aktywności są bezpłatne i odbywają się w godz. 11:00-19:00.

Zamawianie bez ograniczeń

Proces zamawiania jest prosty. Aby dokonać zakupu mebli z odbiorem w Punkcie OdbioruZamówień, trzeba złożyć zamówienie na stronie www.IKEA.pl/internet bądź telefonicznie przez DOMOLINIĘ IKEA (22 275 05 75). Można to także zrobić przy specjalnym stanowisku w Punkcie Odbioru Zamówień lub zamówić meble, będąc w sklepie IKEA Kraków i opłacając je w kasie. Koszt dostawy do Punktu w Millenium Hall to 29 zł bez względu na ilość i wagę produktów. IKEA oferuje też mieszkańcom Rzeszowa usługę transportu mebli z wniesieniem do domu w cenie już od 49 zł.

Sukcesywnie rozwijamy nowe kanały sprzedaży i staramy się oferować łatwiejszy dostęp do naszych produktów jak największej liczbie osób. Rzeszów jest dużym, dynamicznie rozwijającym się miastem z ogromnym potencjałem, a jego mieszkańcy często robią zakupy w IKEA Kraków. Zdajemy sobie sprawę, że dotarcie do naszego sklepu może być czasochłonne, dlatego postanowiliśmy umożliwić osobom z Podkarpacia kupowanie w IKEA w taki sposób, jaki będzie dla nich najwygodniejszy. Cieszymy się, że od 2 lutego mogą zamawiać nasze produkty z dostawą do Punktu Odbioru Zamówień lub bezpośrednio do domu w takiej samej cenie, jak mieszkańcy Krakowa – powiedziała na konferencji prasowej Urszula Wilczak, Dyrektor IKEA Kraków.

Wraz z rozwojem sprzedaży wielokanałowej IKEA poszerzyła asortyment produktów dostępnych przez internet i na telefon. Obecnie mieszkańcy Rzeszowa i okolicznych miejscowości mogą zamówić nie tylko meble, ale też większość akcesoriów i dodatków z krakowskiego sklepu IKEA. Wyjątek stanowią jedynie szczególnie delikatne produkty, karnisze i systemy rolet, żywe rośliny, orientalne dywany itp. Punkt Odbioru Zamówień znajduje się w Centrum Kulturalno – Handlowym Millenium Hall na poziomie 0, vis-à- vis Super-Pharm. Otwarty jest od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00-21:00 oraz w niedziele w godzinach 10:00-20:00. Dostawy towarów do Punktu realizowane są codziennie.

Reklama
Poprzedni artykułŁańcut, Dębina: Strażacy uratowali łosia
Następny artykułGazetę Wyborczą czekają zwolnienia grupowe