Strona główna JAROSŁAW Rzeczy pary leżały na brzegu. Poszukiwały ich służby, a oni wrócili ze...

Rzeczy pary leżały na brzegu. Poszukiwały ich służby, a oni wrócili ze sklepu

0
Zdjęcie poglądowe
Reklama

Policjanci z komisariatu w Radymnie interweniowali nad zlewem Zek, gdzie według zgłoszenia, na brzegu znajdowały się ubrania, a ich właścicieli od dłuższego czasu nigdzie nie było widać. Na szczęście poszukiwania zakończyły się szczęśliwie. Kobieta i mężczyzna, do których należały rzeczy, poszli tylko do sklepu na zakupy.

Wczoraj przed godz. 11, policjanci z komisariatu w Radymnie otrzymali sygnał od pracownika Zakładu Gospodarki Komunalnej w Radymnie, że przy brzegu zlewu ZEK, znajdują się pozostawione ubrania, a ich właścicieli od dłuższego czasu nie widać. Na miejsce został skierowany policyjny patrol.

Reklama

Nad brzegiem zbiornika funkcjonariusze znaleźli pozostawione koce, odzież, plecak, a także butelki po alkoholu. Obok znajdowało się świeżo wypalone ognisko, a sam wygląd rzeczy wskazywał, że zostały one niedawno pozostawione.

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania właścicieli pozostawionych rzeczy. Mundurowi sprawdzili pobliskie zarośla oraz brzeg zbiornika. W poszukiwania włączyli się także strażacy, którzy w tym czasie odbywali swoje ćwiczenia na łodzi ratunkowej.

W trakcie prowadzonych działań, na miejsce przyszła kobieta i mężczyzna. Oboje oświadczyli, że rzeczy znajdujące się na brzegu, należą do nich, a oni poszli tylko do sklepu na zakupy.  

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!