Dzisiaj w Mielcu odbędzie się długo wyczekiwany mecz piłki nożnej. Przy Solskiego 1 rozegrany zostanie zaległy ćwierćfinałowy mecz Totolotek Pucharu Polski.

Pierwotnie ćwierćfinałowy mecz Totolotek Pucharu Polski rozegrany miał być 17 marca, jednak ze względu na pandemię koronawirusa został przełożony.Dzisiaj w Mielcu na stadionie przy ul. Solskiego 1 pierwszoligowa Stal Mielec podejmie ekstraklasowy klub Lech Poznań. Mecz odbędzie się o 20.10. Transmisja na antenie Polsatu Sport.

Faworytem spotkania jest Lech Poznań, jednak trener Stali Mielec, Dariusz Marzec jest pełen optymizmu i liczy, że jego podopieczni odniosą dziś u siebie zwycięstwo.

“Nasza sytuacja kadrowa w klubie jest bardzo dobra. Cieszy mnie, że wszyscy moi podopieczni będą do dyspozycji na konfrontację z Lechem. Jak już wcześniej wspomniałem największym znakiem zapytania będzie, jak zaprezentują się zawodnicy i czy będą unikać urazów. Sytuacja dla nas wszystkich jest taka sama. Wszystkie odpowiedzi otrzymamy dopiero po końcowym gwizdku, wtedy będziemy mądrzejsi. Szkoda, że nie udało nam się rozegrać meczu kontrolnego, ale takie były przepisy, do których musieliśmy się dostosować. Najważniejsze, aby piłka zaczęła wracać do normalności – powiedział na konferencji prasowej Marzec”.

źr. Łączy nas piłka