Strona główna WIADOMOŚCI Protest rolników. Tu zablokują drogi w regionie!

Protest rolników. Tu zablokują drogi w regionie! [LISTA]

0
Reklama

W piątek rozpoczyna się ogólnopolski protest rolników. Spodziewamy się sporych utrudnień w ruchu w wielu miejscach Podkarpacia. Sprawdźcie listę:

Tak rolnicy walczą o swoje!

Reklama

KROSNO

Planowany protest ma się rozpocząć jutro około godziny 10. Rolnicy wyruszą swoimi pojazdami z Rymanowa i będą się przemieszczać drogą krajową nr 28, w kierunku Krosna. Po dojeździe aleją Jana Pawła II do skrzyżowania z ul. Rzeszowską, protestujący zawrócą w kierunku ul. Bieszczadzkiej, gdzie przed siedzibą Starostwa Powiatowego zaplanowano rozmowy z przedstawicielami lokalnych władz.

JASŁO

Zbiórka uczestników protestu ma odbyć się przy parkingu kościelnym w Trzcinicy. Następnie około godz. 11, kierowcy ciągników rolniczych mają wyjechać na drogę krajową nr 28. Ich trasa ma przebiegać następująco:

  • Trzcinica droga krajowa nr 28 – Jasło. ul. 3 Maja – Jasło ul. Wojska Polskiego – Jasło droga wojewódzka nr 992 (wzdłuż ul. Grunwaldzkiej) – Jasło ul. Kasprowicza – Jasło ul. Piłsudskiego – rondo na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 28 i drogi wojewódzkiej nr 992 – łącznik KG2 na drodze wojewódzkiej nr 992 ( wzdłuż ul. Konopnickiej) – Rondo Solidarności 

Powrót ma odbywać się w sposób analogiczny.

LUBACZÓW

Policjanci z lubaczowskiej jednostki informują, że w piątek, 9 lutego, odbędzie się planowany protest rolników, który może generować utrudnienia w ruchu. W szczególności w Narolu, gdzie protestujący będą przemieszczać się drogą wojewódzką nr 865 po trasie –  Narol ul. Warszawska – DW 865 (obwodnica Narola) – zjazd na ul. Bohaterów Września 1939 roku – ul. Warszawska.

W związku z przewidywanymi utrudnieniami w ruchu, został zaplanowany objazd przez miejscowości Narol Wieś – Paary – Huta Różaniecka – Płazów.

JAROSŁAW

LEŻAJSK

DĘBICA

Deklarowana przez protestujących trasa przejazdu będzie obejmować odcinek drogi krajowej nr 94, od Machowej przez Pilzno do Parkosza.

Podróżującym od Dębicy w kierunku Tanowa zaleca się podróżowanie przez miejscowości: Gumniska, Braciejowa, Głobikowa, Siedliska Bogusz, Kamienica Dolna, przez Jodłową lub Lubcze. Drugi zalecany objazd to trasa przez Straszęcin, Czarną, Żdżary, Pogórską Wolę w kierunku Tarnowa.

ROPCZYCE

Komenda Powiatowa Policji w Ropczycach informuje, że w piątek 9 lutego w godzinach 10-14.30, odbędzie się protest rolników, który może powodować utrudnienia w ruchu. Protest odbędzie się w miejscowości Sędziszów Małopolski.

Deklarowana przez protestujących trasa przejazdu będzie obejmowała ulice: Węglowskiego, 3-go Maja, Rynek, Jana Pawła II, Piłsudskiego, Grunwaldzka, Witosa – skąd protestujący, przejadą drogą krajową nr 94 w kierunku Ropczyc, zawrócą na rondzie im. 650-lecia w Ropczycach, następnie wrócą na ul. Węglowskiego w Sędziszowie Małopolskim.

PRZEMYŚL

RZESZÓW

Strajk odbędzie się przy Podkarpackim Urzędzie Wojewódzkim. Spodziewać możemy się utrudnień w ruchu obrębie PUW i na ul. Piłsudskiego.

Poniżej lista z aktualną mapą strajku:

Reklama
Poprzedni artykułMarcin Pawlak został p.o. dyrektora TVP 3 Rzeszów
Następny artykułSpłonął domek letniskowy [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!