Strona główna JAROSŁAW Poszukują zaginionej 31-latki

Poszukują zaginionej 31-latki [foto]

0
Reklama

Policjanci z jarosławskiej komendy wciąż poszukują zaginionej 31-letniej Patrycji Patryn-Biedroń. Funkcjonariusze sprawdzają każdy trop, który mógłby przyczynić się do odnalezienia mieszkanki Nielepkowic. W weekendowych działaniach, prowadzonych na rzece San i w jej okolicy, brali udział również strażacy, funkcjonariusze straży leśnej, grupa poszukiwawcza STORAT oraz mieszkańcy.

Od piątku trwają intensywne poszukiwania zaginionej 31-letniej mieszkanki Nielepkowic. W akcję zaangażowani są funkcjonariusze z jarosławskiej komendy, posterunku w Wiązownicy, Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, jak też strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu i Ochotniczej Straży Pożarnej w Wiązownicy.

Reklama

Weekendowe działania prowadzone były w rejonie rzeki San. Mundurowi sprawdzili teren przyległy do rzeki. Strażacy przy pomocy sonaru przeszukiwali wyznaczony odcinek Sanu. Do poszukiwań zaangażowano również operatora drona. W działania włączyli się także funkcjonariusze straży leśnej, grupa poszukiwawcza STORAT z trzema psami tropiącymi oraz mieszkańcy Nielepkowic.

Policjanci z jarosławskiej jednostki i z posterunku w Wiązownicy poszukują 31-letniej mieszkanki Nielepkowic. Patrycja Patryn-Biedroń wyszła z domu dzisiaj około godz. 10, udając się w nieznanym kierunku. Kobieta nie nawiązała kontaktu z rodziną, a jej telefon jest nieaktywny.

Rysopis zaginionej:

Wzrost 168 cm, sylwetka szczupła, włosy jasny blond do ramion, oczy niebieskie. Kobieta w chwili zaginięcia ubrana była w długie czarne getry, czarną kurtkę i granatowe materiałowe buty.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jarosławiu tel. 478241310 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112.

Reklama
Poprzedni artykuł105 rocznica wybuchu walk polsko-ukraińskich o Przemyśl
Następny artykułNa auto spadło drzewo powalone przez wiatr [foto]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!