Strona główna KOLBUSZOWA Poszukują świadków śmiertelnego wypadku

Poszukują świadków śmiertelnego wypadku

0
Reklama

Policjanci poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 6 listopada br. w Komorowie, w wyniku którego śmierć poniósł 55-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski. Wszelkie osoby, które tego dnia, w godz. od 16 do 23.30 przejeżdżały przez przysiółek Krzywda proszone są o kontakt z kolbuszowską policją.

Kolbuszowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kolbuszowej prowadzą śledztwo w sprawie zdarzenia, do którego doszło 6 listopada 2023 r. w Komorowie, w rejonie drogi gminnej biegnącej przez przysiółek Krzywda.

Reklama

Około godz. 23.30, policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu leżącego obok drogi asfaltowej, na skraju lasu ciała mężczyzny. W toku dalszych czynności ustalono, że zmarły, 55-letni mieszkaniec gminy Majdan Królewski został przejechany przez samochód.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które w dniu 6 listopada br. w godzinach pomiędzy 16, a 23.30 przejeżdżały przez przysiółek Krzywda w Komorowie, a także do wszystkich osób, które w tym czasie, widziały zmarłego przemieszczającego się prawdopodobnie tym odcinkiem drogi lub w tym rejonie.

Wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje w tej sprawie prosimy o niezwłoczny kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej pod numer telefonu 47 8221 321, nr  47 8221 334 lub do dyżurnego jednostki pod nr 47 8221 310 lub też z najbliższą jednostką policji.

Reklama
Poprzedni artykułChciał przekupić policjantów dwiema puszkami piwa
Następny artykułZatrzymano nietrzeźwego za kółkiem. Miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!