Strona główna TARNOBRZEG Chciał przekupić policjantów dwiema puszkami piwa

Chciał przekupić policjantów dwiema puszkami piwa

0
Reklama

57-letni kierowca volkswagena, chcąc uniknąć konsekwencji za popełnione wykroczenie, usiłował wręczyć policjantom łapówkę, wkładając do radiowozu dwie puszki piwa. Zamiast mandatu na mężczyznę czekała policyjna cela oraz przedstawiony zarzut popełnionego przestępstwa, jakim jest wręczenia korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

W piątek o godz. 18, policjanci ruchu drogowego z grupy SPEED, pełniący służbę na terenie Tarnobrzega, zwrócili uwagę na osobowego volkswagena, który był nieprawidłowo zaparkowany.

Kierowca pozostawił samochód na ul. Mickiewicza, blokując wjazd i wyjazd innym pojazdom, a sam poszedł do pobliskiego sklepu.

Funkcjonariusze podjęli interwencję wobec kierowcy passata, którym okazał się 57-letni mieszkaniec Sandomierza. Poinformowali mężczyznę, że za popełnione wykroczenie zostanie ukarany mandatem w wysokości 100 zł i 1 punktem karnym. Słysząc to, kierowca volkswagena wyciągnął dwie puszki piwa i przez uchylone drzwi włożył je do środka policyjnego radiowozu.

Reakcja policjantów była natychmiastowa, oznajmili mieszkańcowi Sandomierza, że zostaje on zatrzymany za przestępstwo, którego się dopuścił tj. wręczenia korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

Reklama

57-latek trafił do policyjnego aresztu. Policjanci przesłuchali mężczyznę i przedstawili mu zarzut, do którego się przyznał. Teraz o jego dalszym losie będzie decydował sąd.

Reklama
Poprzedni artykułNastolatek usłyszał 15 zarzutów m. in. gróźb karalnych i wymuszeń rozbójniczych
Następny artykułPoszukują świadków śmiertelnego wypadku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!