Strona główna POLITYKA Polska 2050 podsumowała kampanię wyborczą

Polska 2050 podsumowała kampanię wyborczą

0
Reklama

Sylwester Korycki – Sekretarz Regionu Podkarpackiego partii Polska 2050 Szymona Hołowni, podsumował kampanię wyborczą do Sejmu RP, Polski 2050 Szymona Hołowni w Stalowej Woli.


„Oto kandydat 
Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Trzecia Droga Polska 2050 Szymona Hołowni – Polskie Stronnictwo Ludowe, który już za dwa dni będzie prosił o Państwa głos, aby reprezentować mieszkańców województwa podkarpackiego w parlamencie”,– mówiła Beata Filipek członek zarządu partii Polska 2050 Szymona Hołowni w województwie podkarpackim.

Reklama

W dniu dzisiejszym w Stalowej Woli, odbyła się konferencja prasowa, na której Pan Sylwester Korycki podsumował kampanię wyborczą do Sejmu RP, startuje z numerem 3 na liście KKW Trzecia Droga Polska 2050 i PSL.  

W wydarzeniu wzięli udział sympatycy i członkowie partii oraz obywatele, którzy chcieli poznać kandydata na swojego przyszłego reprezentanta w parlamencie.

Pan Sylwester Korycki wybrał miasto Stalowa Wola jako miejsce na zakończenie i podsumowanie kampanii ponieważ to tutaj wszystko się zaczęło. „We wrześniu ubiegłego roku to tutaj Szymon Hołownia ogłosił, że będę jeszcze wtedy kandydatem na kandydata w wyborach do Sejmu. Był to dla mnie drugi rok mojej działalności społeczno-politycznej”, mówił Sylwester Korycki kandydat do Sejmu RP, sekretarz Zarządu Województwa Podkarpackiego Polski 2050 Szymona Hołowni oraz Delegatem do Rady Krajowej.

Szczególną aktywność, kandydat do Sejmu koncentrował wokół trzech miast. „Dębicy to moje miasto powiatowe w którym mieszkam, Rzeszowa stolica naszego województwa oraz Stalowa Wola gdzie przeprowadziłem jedną z pierwszych akcji rozdając drzewka owocowe w 2021 roku. Mieszkańcy Stalowej Woli byli zawsze przyjaźnie nastawieni do Trzeciej Drogi jak i do mnie jako kandydata, podczas akcji rozdawania ulotek i promowania programu partii”, mówił Sylwester Korycki.

W kręgu zainteresować Pana Sylwestra Koryckiego jest technika wojskowa. „To przemysł sprawia, że bardzo lubię to miasto, sam całe życie jestem związany jestem z przemysłem maszynowym, elektrycznym, elektronicznym, jestem dumny z Stalowej Woli, że tak rozwija swoją bazę przemysłową”, mówił Sylwester Korycki.

Istnieje alternatywa nie tylko Koalicja Obywatelska i Prawo i Sprawiedliwość. „Wybierając mnie wybieracie normalność w naszym kraju jak i w sprawowaniu mandatu posła, wybieracie Polskę równych szans dla każdego, wybieracie przede wszystkim człowieka, który będzie ciężko pracował dla was! „Twój Głos moja ciężka Praca” Pamiętajcie Sylwester Korycki, miejsce numer 3 na liście Trzeciej Drogi” mówił Sylwester Korycki.

Kandydat nr 3 na listach Trzeciej Drogi: Sylwester Korycki – mieszka w powiecie dębickim. Ukończył technikum elektroniczne, studia magisterskie w zakresie zarządzania oraz studia EMBA. Jest sekretarzem Zarządu Województwa Podkarpackiego Polski 2050 Szymona Hołowni oraz Delegatem do Rady Krajowej. Posiada bogate doświadczenie zawodowe zaczynając od pracy sprzedawcy, poprzez pracę na liniach produkcyjnych, jako operator maszyn numeryczny, a kończąc na ponad dziesięcioletnim doświadczeniu w zarządzaniu projektami i produktami w przemyśle, w firmach międzynarodowych. Prywatnie jest ojcem dwójki dzieci.

Reklama
Poprzedni artykułMiał trzy sądowe zakazy, a mimo to wsiadł za kółko
Następny artykułBył pijany, doprowadził do kolizji

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!