Strona główna SANOK Policjant z Sanoka na podium mistrzostw w kolarstwie

Policjant z Sanoka na podium mistrzostw w kolarstwie

0
Reklama

Podinspektor Artur Wojtowicz – dyżurny z komendy powiatowej w Sanoku, od wielu lat uprawia sport. Jego pasją jest kolarstwo. Policjant osiąga coraz większe sukcesy i bierze udział w wielu wyścigach rowerowych. Z powodzeniem łączy wymagające treningi z niełatwą policyjną służbą. Na swoim koncie ma wiele medali z wyścigów.
Podinspektor Artur Wojtowicz w Policji pełni służbę od 28 lat. Obecnie jest dyżurnym w sanockiej komendzie. Wcześniej pracował na różnych stanowiskach i wydziałach. Zdobytą wiedzę oraz doświadczenie wykorzystuje podczas pełnionej służby na stanowisku kierowania.

Swoją kolarską pasję godzi z policyjną służbą. Początkowo jeździł na własne, mało wymagające i krótkie trasy. Dziś dziennie pokonuje kilkadziesiąt kilometrów. Trenuje i na bieżąco startuje w rożnych wyścigach. Ogromną przyjemnością są dla niego górskie wyścigi. W ubiegłym roku zdobył trzecie miejsce w Górskich Mistrzostwach Polski Policji w Kolarstwie Szosowym. Funkcjonariusz znalazł się także wśród laureatów XVII Plebiscytu Czytelników Tygodnika Sanockiego na Najpopularniejszych Sportowców Sanoka „Złota Dziesiątka 2021”.

Reklama

W miniony weekend w Dobczycach k/Krakowa, odbyła się kolarska impreza „Majka Days 2022”. W kolarskich zmaganiach nie zabrakło policyjnego pasjonata sportu. Po raz kolejny Artur Wojtowicz zakończył zawody sukcesem, zajmując miejsca na podium – na dystansie Medio zdobył trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej, natomiast w kategorii policjanci, był drugi.

Naszemu koledze życzymy dalszych sukcesów sportowych, startów w wymarzonych wyścigach i spełnienia w pracy zawodowej.

Zdjęcia z zawodów: strona internetowa Małopolska Majka Days.

Reklama
Poprzedni artykułMłode piłkarki z Krosna spotkały się z reprezentacją Polski [foto]
Następny artykułSpreparowana głowa aligatora na granicy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj