Strona główna WIADOMOŚCI Policjanci zabezpieczyli nielegalną broń i amunicję

Policjanci zabezpieczyli nielegalną broń i amunicję

0
Reklama

Policjanci uzyskali informację, że mieszkaniec gminy Komańcza nielegalnie przechowuje w miejscu zamieszkania broń. W trakcie przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli broń myśliwską wraz z lunetą, elementy broni palnej oraz amunicję. Właściciel nie posiadał wymaganego zezwolenia.


Dzielnicowi uzyskali informacje, że w jednym z prywatnych domów w gminie Komańcza prawdopodobnie znajduje się broń palna. Kolejne ustalenia policjantów z posterunku w Komańczy i funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego sanockiej jednostki tylko potwierdziły te przypuszczenia. W czwartek rano podczas przeszukiwania domu, pomieszczeń gospodarczych, a także przyległego terenu policjanci znaleźli i zabezpieczyli broń palną myśliwską typu Mossin wraz z lunetą, 2 sztuki amunicji oraz elementy broni długiej, która została przerobiona.
Właścicielem broni i amunicji okazał się 57-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Mężczyzna nie posiadał odpowiedniego zezwolenia. Za nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji może mu grozić teraz kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Źr.: KMP Sanok

Reklama
Poprzedni artykułKampania Społeczna MSWiA promująca szacunek dla FLAGI RP i HYMNU RP
Następny artykułW Jarosławiu powstanie mural z Żołnierzami Wyklętymi?